O NAS TECHNOLOGIA GALERIA USŁUGI KONTAKT
Zewnętrze pojazdu
+

Felgi

Piękne felgi aluminiowe dodają szyku i podkreślają styl, jednocześnie są jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenie elementów. Staranne zadbanie o ich nienaganny wygląd nie jest rzeczą prostą. Aby cieszyć się pięknym wyglądem swoich kół proponujemy pełen detailing przy wykorzystaniu bezpiecznych srodkwo myjących np. WheelCleaner A Sanego, WhellCleaner S Sanego, Prickbort, Sanesolv Extra. Po dokładnym myciu i osuszeniu felgi i opony są zabezpieczane.
+

Powłoka lakiernicza

Lakier samochodu narażony jest na wiele czynników, które maja negatywny wpływ na jego wygląd. Brud drogowy, asfalt, soki i żywice drzew, słońce, deszcze, myjnie szczotkowe czy nieodpowiednie mycie i pielęgnacja. Naszym zadaniem jest przywrócenie jak najlepszego stanu lakierowi oraz jego zabezpieczenie.
Szeroka gama posiadanych materiałów polerskich - past, padów i futer - pozwala nam na dobranie optymalnych warunków pracy. Grubość powłoki lakierniczej na każdym elemencie jest cały czas monitorowana. Taki system pracy pozwala nam na osiąganie świetnych rezultatów przy minimalnym ubytku lakieru. Powłoka odzyskuje swój fabryczny, głęboki kolor i połysk. Taki system pracy do główna różnica względem popularnych "polerek". Bezpowrotnie usuwając nawet bardzo silne zniszczenia lakieru ubytek lakieru bezbarwnego nie przekracza 4-5 mikronów. Zabiegi amatorskie, zakładające użycie nieadekwatnie silnych materiałów ściernych, usuwaj nawet 20-30 mikronów lakieru!
+

Nadkola i zakamarki

Ciężko dostępne miejsca i zakamarki są niewidoczne, ale również wymagają pielęgnacji. W nadkolach gromadzi się błoto, liście i asfalt. Oczyszczenie tych miejsc z brudu pozytywnie wpływa na pracę podzespołów. W przypadku zatkanych kanałów odprowadzających wodę, może uchronić przed zalaniem samochodu.
+

Szyby

Szyby mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa w prowadzeniu auta. Ślady po owadach, zaschnięte zabrudzenia płynu spryskiwaczy czy waterspoty po myciu negatywnie wpływają na widoczność. Naszym zadaniem jest oczyszczenie szyb i nadanie im perfekcyjnej przejrzystości.
+

Reflektory

Te narażone są na duże uszkodzenia, mikroodpryski od piasku i kamieni, zmatowienia które maja duży wpływ na czysty obraz światła przekazywany na drogę. Zniszczone klosze reflektorów mogą spowodować problemy podczas corocznego przeglądu technicznego auta, a ich wygląd negatywnie wpływa na estetykę samochodu. Proponujemy polerowanie kloszy lamp co pozwoli na przywrócenie im przejrzystości i znacząco poprawi jakość emitowanego światła.
+

Lampy

Tylne lampy nie są tak narażone na uszkodzenia jak przednie reflektory, natomiast ich klosze rysują się tak samo jak lakier samochodu. Dobór odpowiednich past polerskich pozwala na przywrócenie im blasku i estetycznego wyglądu.
+

Detale

Wszystkie detale karoserii - te mniejsze i większe jak listwy szyb, listwy boczne, klamki są również narażone na wiele szkodliwych czynników. Nieodpowiednia, zbyt agresywna chemia używana na myjniach, słońce powodujące blakniecie plastików itp. Podczas naszej pracy staramy się przywrócić im fabryczny wygląd. Dbanie o najmniejsze detale ma kluczowe znaczenie w ogólnym wyglądzie pojazdu. To dzięki tej pedantycznej skrupulatności przygotowywane przez nas auta wyglądają tak dobrze.
Formy zabezpieczeń
+

Woski

Aplikacja wosku to jeden z najprzyjemniejszych etapów naszej pracy. Dysponujemy bardzo szeroką paletą wosków różnych klas, od podstawowych takich jak Collnite, Natty's, Pinnacle, DoDo Juice po te z najwyższej polki - Zymöl czy Swissvax. Dobrze przygotowana powierzchnia lakieru pod wosk, oczyszczona cleanerem i pokryta glaze'em to klucz do sukcesu. Taki zestaw gwarantuje piękny połysk, głębię koloru i olśniewający połysk.
Woski to klasyczna forma zabezpieczenia lakieru, stosowana od lat. Polecana jest dla pasjonatów i właścicieli aut, które używane są sporadycznie.
+

Powłoki polimerowe

Ta nowatorska technologia aplikowana jest na samochód w postaci płynnej. Po utwardzeniu zamienia się ciało stałe tworzące na aucie kwarcową powłokę ochronną zabezpieczającą przed negatywnym wpływem wielu czynników. Dodatkowo nadaje autu szklisty połysk co na ciemnych lakierach daje fantastyczny efekt.
+

Modesta

Powłoki ceramiczne to najnowsza technologia w dziedzinie zabezpieczeń lakieru o trwałości do 5 lat! Aplikowane w postaci płynnej, są utwardzane tworząc na lakierze warstwę ochronną. Lakier zabezpieczony ceramiką jest mniej podatny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, promienie UV, płowienie. Ponadto dużo łatwiej się domywa pozwalając na utrzymanie auta w czystości.
+

Niewidzialna wycieraczka

Szyby pokrywane są powłoką hydrofobową, która chemicznie wiąże się szkłem tworząc skuteczną ochronę przed wodą i owadami oraz w dużym stopniu poprawiając widoczność w trakcie deszczu.
+

Elementy plastikowe

Zewnętrzne plastiki narażone są na negatywne działanie promieni uv oraz chemii. Przez to płowieją i wyglądają nieestetycznie. Dzięki dedykowanym powłokom do zewnętrznych elementów plastikowych, możemy przywrócić im intensywny, ciemny kolor i zabezpieczyć przez ponownym zniszczeniem.
+

Opony

Aplikacja dressingu na oponach jest wisienką na torcie w pracach detailingowych. Używane przez nas produkty są trwałe i nadają oponom naturalnej, głębokiej czerni, bez zbędnego połysku.
Wnętrze pojazdu
+

Elementy skórzane

Tapicerka skórzana wymaga delikatnej i ostrożnej pielęgnacji. Do czyszczenia używamy silnych, ale bezpiecznych środków z palety Northfield Gliptone i http://lagratte.com/archives.php Colourlock. Aby skóra zachowała swój charakterystyczny http://pesa.com.mx/?rybawka=paginas-para-conocer-personas-gratis&a56=f4 zapach, miękkość, sprężystość i delikatny satynowy połysk, do impregnacji używamy topowych preparatów Gliptone. Dzięki takiemu rozwiązaniu skóra poza pięknym wyglądem jest zdecydowanie bardziej odporna na zużycie i rozlewanie na nią płynów. Regularna pielęgnacja tapicerki skórzanej znacząco wydłuża jej żywotność.
+

Zakamarki kokpitu

+

Alcantara

Materiały takie jak Alcantara lub Amaretta są materiałami z ultramikrofazy (materiałami syntetycznymi), przypominającymi skórę. Wygląd i dotyk są takie jak skóry surowej. Materiały te należy regularnie odkurzać i przecierać wilgotną ściereczką. W przypadku plam i zwykłych zabrudzeń stosujemy dedykowane środki do czyszczenia Alcantary. Impregnat do tkanin chroni przed zaplamieniem alcantarę i tkaniny. Impregnaty mają za zadanie uczynić powierzchnię odporną na działanie wody. Impregnat nie ma właściwości pielęgnujących.
+

Tapicerka tekstylna

Elementy tekstylne - fotele, wykładziny podłogowe, dywaniki są czyszczone i prane ekstrakcyjnie. Elementy delikatne, narażone na uszkodzenia, takie jak słupki czy podsufitka są czyszczone ręcznie. Wszystkie z nich poddajemy impregnacji całkowicie niewyczuwalnym impregnatem chroniącym przed nadmiernym brudzeniem i plamami. Proces ten znacznie ułatwia utrzymanie wewnątrz nienagannej czystości.
+

Elementy plastikowe

+

Detale wnętrza